Ceník pro nevěsty

Svatební líčení


Svatební líčení je jednou z nejžádanějších vizážistických služeb, které poskytuji. Za svými nevěstami v jejich velký den dojíždím i delší cesty, aby vše měli připravené a nemusely se starat o čas a přejíždění z místa na místo. Jsem jim tak plně k službám v místě svatby a tak se nevěsta může v klidu soustředit jen na svůj velký den.

Při své práci využívám vysoce kvalitní přípravky dekorativní kosmetiky a dodržuji veškeré hygienické postupy a zásady v souladu se schváleným hygienickým provozním řádem. 


Varianta „Mini“

– svatební líčení včetně zkoušky


Svatební líčení včetně zkoušky, která se uskuteční ve Vámi vybraném termínu. Při zkoušce nad šálkem dobré kávy či čaje probereme Vaše přání, vybereme vhodné líčení s ohledem na Vaše požadavky, rysy a typ pleti, styl svatby a svatební šaty. Následně proběhne líčení a účes, při líčení je možné aplikovat jednorázové umělé řasy. Poté zkonzultujeme podrobnosti Vašeho svatebního dne a domluvíme čas a místo, kde budou probíhat Vaše svatební přípravy.

Cena za svatební líčení je 3 000 Kč
Cena bez zkoušky je 1 500 Kč

Varianta „Standard“

– svatební líčení včetně zkoušky a svatební účes včetně zkoušky (ve spolupráci s profesionální kadeřnicí)

Svatební líčení a účes včetně zkoušky, která se uskuteční ve Vámi vybraném termínu. Při zkoušce nad šálkem dobré kávy či čaje probereme Vaše přání, vybereme vhodné líčení s ohledem na Vaše požadavky, rysy a typ pleti, styl svatby a svatební šaty. Následně proběhne líčení a účes, při líčení je možné aplikovat jednorázové umělé řasy. Poté zkonzultujeme podrobnosti Vašeho svatebního dne a domluvíme čas a místo, kde budou probíhat Vaše svatební přípravy. Pro účes ve svatební den Vám budou poskytnuty sponky a další potřebné pomůcky pro tvorbu účesu, lze dohodnout i zapůjčení ozdob, případně jejich koupi. 

Cena za svatební líčení + účes „Standard“ je 4 400 Kč.
Cena bez zkoušky je 2 200 Kč.

Varianta „Premium“

– svatební líčení včetně zkoušky a svatební účes včetně zkoušky (ve spolupráci s profesionální kadeřnicí)


Svatební líčení a účes včetně zkoušky ve variantě „Premium“ obsahuje oproti variantě „Standard“ navíc služby líčení a účesu pro jednu svatebčanku ve svatební den, mou přítomnost během Vaší svatby až do doby Vašeho párového focení, kdy při focení asistuji, upravím make-up přes samotným focením, poté ještě následně přelíčím make-up na večerní variantu a lehce upravím účes. 

Cena za svatební líčení + účes „Premium“ je 8 000 Kč

Doprava na místo přípravy nevěsty v Chomutově či Jirkově je zdarma. V případě, že se přípravy budou odehrávat mimo tyto obce činí cestovné 10 Kč/Km. BONUS!! V případě, že je Vaším svatebním fotografem Zdeněk Dlouhý /ZD – foto/ neplatíte mi  cestovné 😉

Při sjednání termínu je nutno zaplatit rezervační poplatek v minimální výši 1 000,-  Kč (odečítá se od výsledné ceny).  Poplatek je nevratný

BONUS líčení pro svatebčanky, pokud líčím i nevěstu …………… 700 Kč